''Bugün Başlıyorum'' Programı ile Yeni Yılda Yeni Kararlar Alın, NESFIT’in İnternet Reklam Yüzü Olun

07 Ocak 2014
NESFIT’in  “Bugün Başlıyorum” Programına katılarak, aldıkları kararı fotoğraflarıyla www.NESFIT.com.tr/bugunbasliyorum adresinden paylaşanlar arasından seçilecek resmin sahibi NESFIT’in internet reklamlarının yıldızı olacak.

“Bugün spora başlıyorum”, “Bugün sağlıklı beslenmeye başlıyorum”, “Bugün yogaya başlıyorum”! Kadınlar hayatları boyunca yüzlerce kez bu tür kararlar alırlar ama çoğu zaman uygulayamazlar.  Nestlé NESFIT Tam Tahıllı Kahvaltılık Gevrekler, kilo vermek, sağlıklı beslenmek ve formunu korumak isteyenlere  yeni yılda çok eğlenceli bir başlangıç öneriyor. NESFIT, tam tahıllı içeriği, vitaminleri ve enfes lezzetinin yanısıra başlattığı Bugün Başlıyorum programı ile yeni yılda yeni kararlar alan kadınları uzun zamandır yapmayı düşündüklerini hayata geçirmeye ve bu arada internette reklam yıldızı olmaya davet ediyor.

1 Ocak – 30 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Bugün Başlıyorum” kampanyasında, yeni yılda daha da sağlıklı olmak için istediklerini ertelemeyi bırakıp kararlarını uygulamaya başlayanlar internet yıldızı olma şansı da yakalıyor. Aldıkları kararı simgeleyen bir fotoğraflarını  www.NESFIT.com.tr/bugunbasliyorum adresine girip NESFIT ile ve sosyal medya hesaplarında arkadaşlarıyla paylaşabilecekler ve  böylece ne kadar kararlı olduklarını da gösterecekler. Kararları simgeleyen fotoğrafları ya da sitede hali hazırda var olan resimlerden birini seçip kişiselleştirerek gönderenler arasından her Cuma günü yapılacak seçimle kazanan fotoğraf NESFIT’in internet reklamlarında kullanılacak.

Türkiye’nin en çok tercih edilen  kahvaltılık gevrekleri Nestlé NESFIT Tam Tahıllı Kahvaltılık Gevrekler, bu kampanya ile kararlı bir kadının istediklerini gerçekleştirmek için her şeyi yapacak güçte olduğuna inananları destekliyor.

Lezzetli ve besleyici bir kahvaltı seçeneği sunan NESFIT’in Bugün Başlıyorum programına
katılın ve  yeni yılda uzun zamandır yapmayı düşündüklerinizi hayata geçirin. Hem ne kadar kararlı olduğunuzu herkese gösterin, hem de NESFIT’in internet reklam yüzü olma fırsatı yakalayın!


Nestlé NESFIT tam tahıllı kahvaltılık gevreklerle dengeli bir beslenme için:

Sabah kahvaltısında seçeceğiniz bir NESFIT tam tahıllı gevreği yağsız süt ilave ederek tüketmeniz yeterli. Diğer öğünlerde ise, az yağlı yoğurt, sebze yemeği ya da salata, ızgara et, tavuk veya balıktan tercih ettiğiniz birini tam tahıllı ekmek ile tüketebilirsiniz. Böylece 4 temel besin grubunu da dengeli bir şekilde almış ve sağlıklı beslenmiş olursunuz.  Ayrıca mümkün olduğunca egzersiz yapmaya, ara öğünlerde meyve yemeye ve bol bol sıvı tüketmeye özen gösterin.

www.NESFIT.com.tr

Bir boomads advertorial içeriğidir.14 yorum

 1. Bende bir süredir özenle biriktirdiğim çamaşırları yıkamaya ve ütülemeye başlıyorum. Kesin ben olacağım o yüz.

  YanıtlaSil
 2. hihihiiii! :)
  ben de fazla kumaşlarımı değerlendirip kumaş yığınımı azaltmaya başlıyorum :))

  YanıtlaSil
 3. O yığın bende hiç azalmıyor. Deli gibi kumaş alıyorum. Beğendiğim kumaştan öyle birkaç metre yetmiyor. En son 16 metre kumaş alınca artık dur demenin vakti geldi dedim. Bir süre kumaş alışverişine çıkmama kararı aldım. Bakalım ne kadar uygulayabileceğim.

  YanıtlaSil
 4. amaaannnn! 16 metre mi?! sanırım benim de üst sınırım olurdu bu :D yine de büyük konuşmamak lazım değil mi? ;)

  YanıtlaSil
 5. Oylum Dil Bitir9 Ocak 2014 21:55

  :) kumas gotunce azinin suyunun akmasina engel olamiyor ki insan :))) ne yapalım hiçbir kotu alizkanligimiz yok bir kumasimiz var .ysnliz evde koyacak yer bulmak zor oluyor benim simdi birde dolap almam lazım durum iyice vahim yani:) bir de bursada yasiyorsaniz öyle ucuza güzel kumaslar denk geliyor bazen gel de alma

  YanıtlaSil
 6. seve seve rehberlik edilir ,her türlü konaklama,yeme içme sağlanır dikiş kardeşliği için :)) benim içime tv programı nasıl doğmuştu hatırlıyormusun ? yine içime doğuyor ki böyle dikiş kardeşliği buluşmaları da gerçekleştireceğiz bir gün ...imza :hisli blogger

  YanıtlaSil
 7. Işıl Aykut Arslan10 Ocak 2014 08:01

  bugün radikal kararlar almamaya başlıyorum:D

  YanıtlaSil
 8. doğru tabii. sırf bunun için ben bile geleceğim Bursa'ya. burda yeterli kumaş yok çünkü! :)

  YanıtlaSil
 9. kesin geleceğim bir gün bu sene içinde. geleceğim zaman mutlaka haber bırakırım :)

  YanıtlaSil
 10. Oylum Dil Bitir10 Ocak 2014 13:11

  Bekliyoruuum!

  YanıtlaSil
 11. Tulin Ertuncay13 Ocak 2014 15:50

  Bugün akıllı telefonla internette facebook ta gezinmeyi azaltıyorum... Yanlız bırakıyorum değil.... Benim bağımlılığım kesinlikle telefon O:-)

  YanıtlaSil
 12. ya! ne doğru dediniz sevgili Tülin! kesinlikle ciddi bir bağımlılık o çoğumuz için!

  YanıtlaSil

Burada yayımlanan yazı ve görsellerin tüm hakları İrem Sunar Özat'a aittir. İzinsiz yayımlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.