En Etkileyici Parfümler

22 Ocak 2014
Özgür, duru, romantik, baştan çıkarıcı… Tarzınız ne olursa olsun kısa bir araştırmayla hayalini kurduğunuz parfüme ulaşmanız an meselesi. Parfüm seçiminde notaların tene uyumu ve uyandırdığı duygular kadar şişe tasarımının etkileyici olması da önemli. Parfümünüz bir bütün olarak sizi yansıtmalı. Bu amaçla sizler için en etkileyici parfüm şişelerini derledik.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire, küçük siyah elbisenin fenomen hikayesiyle romantik aynı zamanda yaramaz ve baştan çıkarıcı kadınlara sesleniyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.Paco Rabanne Invictus

Sizi erkeklerin yeni güçlü dünyasına çağıran Paco Rabanne Invictus’un tasarımı da kendisi gibi yenilmez!

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Marc Jacobs Daisy

Zamanında yaratıcı tasarımıyla FIFI ödüllerini de kazanan Marc Jacobs Daisy, senelere meydan okuyor ve orijinalliğini koruyor. Şişe tasarımı parfümün adı gibi papatya şeklinde ve çok renkli! Enerjik ve cesur kadınların seçimi Marc Jacobs Daisy, meyveli notalarıyla bağımlılık yaratıyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Roberto Cavalli Just Cavalli

Piton, cam ve metalin birleşimiyle hayat bulan tasarım, Cavalli erkeğinin baştan çıkarıcı karakterini ve tutkusunu yansıtıyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Flower in the Air

Flower in the Air, şişe tasarımında her detayın ne kadar önemli olduğunu gösteren bir diğer parfüm. Çiçeklerin özgürlüğünden esinlenen tasarım, kırmızının enerjisinden yararlanıyor ve kısalığıyla Flower by Kenzo ile arasındaki bağı vurguluyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Lolita Lempicka Feminine

Lolita Lempicka Feminine, elma şeklindeki tasarımı ve mor rengiyle masallar kadar tutkulu!

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

İçlerinden hiçbiri size göre değil mi? Ya da parfümünüzü değiştirmek mi istemiyorsunuz Hepsiburada’da 99,90 TL’den başlayan fiyatlarla alabileceğiniz yüzlerce parfüm modelini inceleyebilirsiniz veya kendi parfümünüzün Hepsiburada.com’daki fiyatına göz atabilirsiniz. Hepsiburada.com’daki parfümler için tıklayın. :)

Bir boomads advertorial içeriğidir.

2 yorum

  1. BU REKLAM YAZISI BANA GÖNDERİLMEDEN ÖNCE İLK RESİMDEKİ PARFÜMÜ KENDİME ALMIŞTIM YILBAŞI HEDİYESİ OLARAK :)) ASLINDA ÇOK MASUMANE ŞEKİLDE HER ZAMAN KULLANDIĞIM YASEMİN ÇİÇEĞİ KOKUSUNUN FARKLI BİR YORUMUNU ARIYORDUM. SATICI KIZLAR BUNU GÖSTERDİĞİNDE, HEM SENTETİK İÇERMİYOR OLUŞU HEM O ANDA KULLANDIĞIM ÇİÇEK KOKUSUNDAN DAHA AZ ŞEKERLİ OLMASI HEM DE - ELBETTE!- KÜÇÜK SİYAH ELBİSE İLE SÜSLENMİŞ OLMASI BENİM İÇİN "İŞTE YENİ PARFÜMÜM" DEDİRTTİ :)) GİDİN BİR DENEYİN BİR PARFÜMERİDE. BEĞENİRSENİZ ALIN HEPSİBURADA'DAN ;))

    YanıtlaSil
  2. canım incelemelerin çok güzel, bilgiler için teşekkürler.

    YanıtlaSil

Burada yayımlanan yazı ve görsellerin tüm hakları İrem Sunar Özat'a aittir. İzinsiz yayımlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.