"BÜYÜLÜ DENİZ" İSİMLİ ÇOCUK ROMANIM 8 YAŞ ÜSTÜNDEKİ TÜM HAYALPERESTLER İÇİN ARTIK KİTAPÇILARDA! :)

KENDİN DİK TV AÇILIYOR!

16 Ağustos 2016

 Artık bayat bir bisküvi tadı veren uzun aradan sonra tekrar merhaba.

İş yoğunluğu, taşınma, ilkokula başlayan çocuk, iş yoğunluğu, ülke değiştirme (!), tekrar taşınma, ilkokula yeniden başlayan çocuk ve daha fazla iş yoğunluğu sıralamasıyla ara ara düşüp bayıltacak kadar yoğun tempomun insani şartlara dönmesini takiben, ben de çok sevdiğim yazılarıma dönebiliyorum nihayet :)

Ama yalnızca yazılarıma dönmüyorum. Uzun zamandır yapmayı planladığım yeni projemle birlikte dönüyorum! Sosyal Medya hesaplarını takip edenlerin birkaç gün önce öğrendiği gibi, yeni yayın dönemine Kendin Dik TV projesiyle başlıyorum! (bilmeyenler için yeni yayın dönemi: çocuklarını uzun tatil döneminde nasıl ehleyeceğini bilemeyen her annenin, okulların başlamasını takiben geçtiği tatlı huzur hali...

"Öğren Çekirge" yazıları video oluyor!

KendinDik.Com'un "Öğren Çekirge" yazılarını bilmeyen var mı? Siteye ilk kez gelenler için ansiklopedik açıklaması kısaca şöyle:
 
"Öğren Çekirge, (İngilizce adıyla tutorials), 'resimli dikiş teknikleri anlatım yazıları'nın İrem'ce uydurulmuş halidir. Bu yazıları yazan hevesli terzimizin sensei olmak gibi bir iddiası yoktur. Öğren Çekirge notlarında hitap edilen çekirge aslında yazarımızın ta kendisidir. Dikiş dikmeyi tamamen kendi kendine ve internet üzerinden öğrenen hevesli terzimiz, 'paylaşmak güzeldir' düsturuyla bu kutsal bilgileri merak eden herkese aktarmayı görev bilerek, dikiş dersi yazılarını "Öğren Çekirge" başlığı altında toplamıştır."

Siteyi yıllardır takip eden sadık okurların yakından bileceği üzere, siteyle ilgili yaptığım her yayın konusunda ruh hastası ayarında titizlik göstermek gibi kötü bir huyum var. Hal böyle olunca, hazırladığım videoları da çek-yapıştır hızında yayınlamam mümkün değil. 

Şimdi sizden bir konuda yardım isteyeceğim. KendinDik.Com'u bir vlog'a dönüştürmeden önce, bu video dersleri en verimli şekilde hazırlamak için bazılarınızın fikrine ihtiyacım olacak. 

Videoların konsepti hızlı, neşeli, pratik ve zevkli olmaları. Videoları herkesin kullanımına açmadan önce "E-Posta Takipçi Listesi" ne özel bir mesaj göndereceğim. Liste üyelerinden aynı videonun (yaklaşık 2 dakika uzunlukta) farklı versiyonları konusunda fikir bildirmelerini isteyeceğim. Bu konuda bana yardımcı olmak istiyorsanız lütfen siz de sayfanın üst sağ başında gördüğünüz "Uçan Kuştan Haberiniz Olsun" ikonunun atına e-posta adresinizi yazıp takipçi listesine kaydolun. Önümüzdeki birkaç gün içinde size göndereceğim videolar konusundaki yorumlarınız bundan sonraki yayınlara da şekil verecek.


Her şey hazır olsun ben öyle geleyim derseniz de olur! Ama ne olursa olsun şu iki şeyi ihmal etmeyin:


1- KendinDik TV'ye abone olmayı:  https://www.youtube.com/c/kendindikcom 2- Bu yazıyı başka okurlarla paylaşmayı ;) 

24 yorum

 1. Ben zaten her yerden aboneyim aboneeee .................... :)

  YanıtlaSil
 2. Her yerde bende varım Özlem'le bekliyorum yenilikleri ��������������

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süpersiniz!! Teşekkürler :)

   Sil
  2. İyiki bu grubu buldum iyiki varsınız hepinize
   Ayrı,ayrı teşekkür ediyorum👏🏻👏🏻

   Sil
 3. Abone oldum bile! hayırlı olsun İrem'cim, takipteyim ;DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Sevgili Antigone! Yorumlarını bekleyeceğim ;)

   Sil
 4. yaaaa iyi hoş ta bendeniz işitme engelliyim yazılarla anlatmanıza devam etmenizi istiyorum :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok merak etmeyin. Ben yazmayı çok seviyorum. Yazmaktan vazgeçemem ;) Hem video postlarda yeterince altyazı açıklaması olacak, hem de video olarak paylaştığım projeleri burada yazı içinde ayrıca paylaşacağım.
   Siz de ön paylaşım listesine kaydolup izleyerek yorum yaparsanız çok memnun olurum. Bakalım sizin beklentileriniz de karşılayacak mı videolar? ;)

   Sil
 5. Nilüfer Gürtan16 Ağustos 2016 14:51

  Merakla bekliyorum şimdiden kolay gelsin:)

  YanıtlaSil
 6. Hemenn abone olalım bakalım.

  YanıtlaSil
 7. bende paylaşımı g + dan yapıp üzerime düşen görevi başarı ile tamamladım... hayırlı olsun şimdiden... sevgiler...

  YanıtlaSil
 8. Zaten her yerden çok feci takipteyim paylaşımı da hemen yapıyorum :)) Kolay gelsin nerakla bekliyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen zorlamasan böyle benim daha yazı yazacağım yoktu. Çok iyi yapıyorsun Aycancım! Senden de yeni yazılar bekliyoruz artık!
   sevgiler :))

   Sil
 9. Oh be döndün nihayet hemen abone oluyorum

  YanıtlaSil
 10. Oh be döndün nihayet hemen abone oluyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet umarım artık istediğim kadar zaman ayırabilirim buraya!! :)) Teşekkürler Nazan!

   Sil
 11. kesinlikle böyle bir kanala ihtiyacımız vardı! tembel olmayan hatta en çalışkan çekirge olarak da bunu yapmak sana yakışırdı :)

  aboneyim, abone biletleri cebimde ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla çalışkanlık yalan oldu bende :D Ama bu sonbahar artık buraya daha fazla zaman ayırmaya niyetliyim en azından!

   Sil
 12. Seni zevkle izlerim İremmmm

  YanıtlaSil

Burada yayımlanan yazı ve görsellerin tüm hakları İrem Sunar Özat'a aittir. İzinsiz yayımlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.