"BÜYÜLÜ DENİZ" İSİMLİ ÇOCUK ROMANIM 8 YAŞ ÜSTÜNDEKİ TÜM HAYALPERESTLER İÇİN ARTIK KİTAPÇILARDA! :)

EN GÜZEL KIRMIZI EN GÜZEL BEYAZ - 2019

30 Ekim 2019

Harikayız! HARİKAYIZ! Bu sene enfes bir katılımla gerçekleştirdiğimiz #dikişodamda29Ekim etkinliğimizin 7.yılına katılan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum! 


İlk kez 2012 yılında, resmi kurumlarda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasının kaldırılması kararına tepki olarak, “Biz Cumhuriyetimizi her an her ortamda kutlarız!” diyerek ortaya çıkan etkinliğimize bu sene şahane bir katılım oldu. Neredeyse tüm çalışmaları sergilemeye zamanım yetmeyecekti!

Her sene olduğu gibi beni bu sene de yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Ellerinize, yüreğinize sağlık. 

Cumhuriyetimizin 96. Yılı Kutlu Olsun! 


       
Video hızlı geçti. Ben tek tek tüm çalışmaları görmek istiyorum diyenler için: buyrunuz, müessesemizin dev hizmeti aşağıdadır:

Fotoğrafların üstünde yer alan isimler katılımcılarımızın instagram hesabına aittir. Bazıları şahane blog yazarlarıdır. Bazıları şahane kumaş satıcılarıdır. Bazıları da şahane moda/el işi tasarımcısıdır. 
Ben sizin yerinizde olsam tüm beğendiğim çalışmaların sahiplerini takibe alırdım ;)

@bickidikesin 

(bu da bendeniz :))2 yorum

  1. Uzun yıllardır süren bu güzel etkinlik için gösterdiğiniz emek için sonsuz teşekkürler.Size yürekten sevgi ve selamlarımı bırakıyorum.
    Cumhuriyetimiz 96.yılı kutlu olsun.

    YanıtlaSil
  2. hepsi birbirinden güzel ellerinize sağlık ayselhnc

    YanıtlaSil

Burada yayımlanan yazı ve görsellerin tüm hakları İrem Sunar Özat'a aittir. İzinsiz yayımlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.