Sorusu Olan? - sıra sıra sorular

09 Şubat 2013

Sıra sıra sorular

  
Arkadaşlar, bir süredir yazıları aksattım.  Bir yakınımla ilgili üzücü bir durum nedeniyle bir süredir keyifli işlerime odaklanamamıştım. Mevlana’nın bana hep güç veren sözünü hatırlamak gerekirse: “şimdi yeni şeyler söylemek lazım…”
Ben yeni yazı yazamazken, siteye de birçok soru birikti. Sırasıyla bazılarını yanıtlamaya çalışayım:
Vogue Kalıpları
Ben de dikişe bayılan ama son derece acemi biriyim. Size sorum vogue patronlarını verdiğiniz siteden mi satın alıyoruz ve ne kadar sürede geliyorlar? Teşekkür ederim. 

Merhaba Acemi Terzimiz,
Vogue kalıplarını doğrudan kendi sitesinden satın alıyorum: http://voguepatterns.mccall.com çünkü en uygun fiyatlı orada oluyor. Normal kargoyu seçtiğimden de yaklaşık 2-3 hafta içinde elime ulaşıyor. Bugüne kadar satın alım-teslimatta bir sıkıntı yaşamadım. Buradan ilk kez kalıp alacaksanız benim bununla ilgili yazıma bir kez daha göz gezdirmenizde fayda olacaktır: Tasarımcı Modelleri: vogue, butterick, mccall's
keyifli dikişler!
____
Dikiş Makinası Önerisi
Merhaba..dikişe merakım çok fazla fakat dikiş bilmiyorum :) herseyı yapabılecegım guzel bır dıkıs makınasıl almak ıstıyorum onerıcegınız model nedir?
Size de merhaba. Bir acemi terzi daha :) Ben singer’in talent isimli yeni modellerinden birini kullanıyorum. Memnunum. İlk kez makina alacaksanız çok detaylı birşey almanıza gerek olmayabilir. Yine de siz bilirsiniz. 
sevgiler!
____

Hiç yorum yok

Burada yayımlanan yazı ve görsellerin tüm hakları İrem Sunar Özat'a aittir. İzinsiz yayımlanamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.